Podnośnik Koszowy Lubań - wynajem podnosników koszowych

SKŁAD OPAŁU
Pisarzowice - Lubań
SKŁAD OPAŁU
Pisarzowice - Lubań
Przejdź do treści
PODNOŚNIK KOSZOWY - WYNAJEM

Podnośnik koszowy Lubań

Podnośnik koszowy wysokość robocza 24 m, w bok 9-11m na lekkim podwoziu do 3,5 t, niska wysokość przejazdowa pozwala na dojechanie do trudno dostępnych miejsc. Podnosniki koszowe - wynajem podnośnika koszowego Lubań - Zgorzelec - Bolesławiec i inne okoliczne miejscowości.

Usługi do wykonania z wykorzystaniem podnośnika koszowego:
- wycinka i przycinka drzew,
- naprawy dekarskie, elewacyjne i inne budowlane,
- malowanie podbitki lub elewacji,
- docieplanie budynków,
- wieszanie banerów reklamowych,
- wymiana oświetleniea miejskiego lub drogowego,
- montaż anten satelitarnych i radiowych,
- zakładanie zewnętrznych instalacji elektrycznych
- montaż instalacji wentylacyjnej i klimatyzacji
- inne prace na wysokościach.

Podnośnik koszowy Lubań
Podnośniki koszowe Lubań

Podnośniki koszowe


Podnośniki koszowe - grupa urządzeń dźwignicowych, zaliczanych do ruchomych podestów przejezdnych. Przeznaczone są do przemieszczania osób na stanowiska robocze i umożliwiają wykonywanie prac na wysokościach. Prace wykonywane są z powierzchni roboczej kosza, który jest zamontowany na końcu hydraulicznego ramienia, który z koleji jest najczęściej zamocowany na platformie samochodowej.

Do czego mozna wykorzystac podnośniki koszowe ?


Podnośniki koszowe są wykorzystywane w pracach budowlanych, remontowych, montażowych i ogodniczych-leśnych. Podnośnik koszowy stanowi alternatywę dla drabin i rusztowań - podnośnik koszowy samochodowy jest mobilny i może dojechać praktycznie w każde miejsce. Podnośniki koszowe pomagają w pracy : umożliwiają malowanie elewacji budynku, zakładanie zewnętrznych instalacji elektrycznych lub wentylacyjnych, montaż oświetlenia, czyszczenie okien, pielęgnacja terenów zielonych, zakładanie izolacji, mycie okien na wyższych kondygnacjach. Z podnośników koszowych można wykonywać prace dekarskie i blacharskie, wznosić konstrukcje stalowe, instalować bilboardy lub reklamy wielkoformatowe. Podnośniki koszowe stosowane są w pracach konserwacyjnych latarni i sygnalizacji świetlnej, podczas montażu anten telewizyjnych i radiowych, w trakcie usuwania nawisów śnieżnych oraz lodu, zakładania dekoracji świątecznych i innych. Podnośniki koszowe samochodowe mogą być wykorzystywane w trudnych warunkach oraz na nierównym terenie lub niestabilnym gruncie.

Wynajem podnośników koszowych Lubań - mapka dojazdu

Skład opału Lubań - Pisarzowice
Sprzedaż węgla, kruszyw, usługi ziemne i transport drogowy kruszyw
Realizacja Mediaskot.pl
Wróć do spisu treści